معرفی خودرو، قیمت خودرو کارکرده

این وبلاگ با معرفی خودروهای موجود بازار از سویی و از سوی دیگر با بررسی قیمت‌های روز بازار، قیمت روز خودرو را ارایه میکند.

معرفی خودرو، قیمت خودرو کارکرده

این وبلاگ با معرفی خودروهای موجود بازار از سویی و از سوی دیگر با بررسی قیمت‌های روز بازار، قیمت روز خودرو را ارایه میکند.

این وبلاگ با معرفی خودروهای موجود بازار از سویی و از سوی دیگر با بررسی قیمت‌های روز بازار، قیمت روز خودرو را ارایه می‌کند. علاوه بر این موارد چنانچه مورد مناسبی برای خرید و فروش نیز در دنیای مجازی باشد، به کاربران معرفی می‌نماید.

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

 

قیمت بنز ml از سال 2006 تا 2009

مرسدس بنز ML 350 بعد از بی ام و X5، پر فروش ترین شاسی بلند لوکس محسوب می‌شود. قیافه ظاهری نسبتاً تهاجمی در کنار کابین داخلی خانواده پسند، آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی تبدیل کرده است که چند بچه قد و نیم و قد دارند و 100,000 دلار (دلار استرالیا) پول هم در حساب شان است. مصرف موتور دیزلی این شاسی بلند در بزرگراه حدود 9.2 لیتر در هر صد کیلومتر است. ظرفیت باک 93 لیتر است و این خودرو به راحتی می‌تواند با یک باک پر 1000 کیلومتر راه برود، البته کمپانی مرسدس بنز مدعی است مصرف این شاسی بلند کمتر از این میزان است و به 7.3 لیتر در 100 کیلومتر می‌رسد. اولین چیزی که هنگام دیدن این شاسی بلند لوکس به ذهن خطور می‌کند چیست؟ در پاسخ باید گفت: رفاه و راحتی. کیفیت سواری عالی است و به رغم برخورداری از رینگ های 21 اینچی، همه پستی و بلندی ها را با آرامش پشت سر می‌گذارد. هندلینگ نیز بسیار عالی است و بر اصالت مرسدس بنز MLصحه می‌گذارد. 


  • حسین مولا

قیمت بنز E از سال 2002 تا 2017


سری E شرکت مرسدس بنز را می‎‌توان از محصولات خارق‌العاده این شرکت دانست که عملکردی بسیار بی‌بدیل و درخشان دارد؛ از ظاهر خودرو گرفته تا تکنولوژی‌های به کار رفته در کابین که آنرا تبدیل به خودرویی هوشمند نموده است. نسل جدید این خودرو بزرگتر و جادارتر از نسل‌های قدیمی است ولی با این حال به لطف استفاده از استیل و آلومینیوم، وزن آن کمتر از محصولات نسل قبل است. ظاهر زیبا، ایمنی بالا، سواری راحت کابین هوشمند و تقریبا هر آنچه که انتظار دارید در این خودرو وجود دارد و حتی می‌توان گفت برخی تکنولوژی‌های مورد استفاده در آن یک گام به جلو در صنعت خودروسازی بوده است.
  • حسین مولا